Friday, January 15, 2010

Nasıl Öpüşülür

İnsanlar hep bana gelim Cem canım benim sen Türkiyenin en cazibeli, en iyi sevişen, en yakışıklı adamsın derler. Bende ağır başlı olduğum için ''yok canım sadece Antalyanın'' derim sizlede bunu paylaşalım dedim.

TEMELLER

Öpüşmenin binlerce olmasada onlarca yolu vardır. Şimdi başlamadan önce temelleri öğretelimki gelecekte problem yaşamıyalım.

Nefes: Öneli Kısım. Biriyle çıkmadan önce kesinlikle dişlerinizi fırçalayın 15 sn ile olmuyor en azından 2 dk güzelce bi fırçalayın. Ağzı kokan biriyle sevişmek kadar kötü birşey yoktur. Sevişmek istediğiniz kişi ile önceden yemek yediseniz yanınızda bir nane bulundurun ama yemek bitdikten hemen sonra kullanınki sevişirken olips araya kaynamasın.

ıslak Dudaklar:Öpüşürken dudaklarınızın biraz ıslak olması gerek.Bu yüzünüzü yalayın demek değil dişlerinizle dudaklarınızın üstünden hafifce geçerseniz gerekli nem oranına varırsınız.Ruj kullancaksanız (Kız yada erkek bügünki metro sexual erkeklerimizden doalyı nadiren görünen bişeylikten çıktı) çok az kullanın yoksa sonunda seviştiniz insanın yüzü ruj izleri ile dolucak.

Gözler:Gözler 3 bölüme ayrılır.Öpüşmeye giderken gözlerinizi kapatın bu en önemli noktasıdır gerisi kişisel tat meselesidir bazıları birbirinin gözlerine bakmayı Erotik bulurken bazıla acayip buluyor.

Ağızını açmak:Ağzınızı hafifçe açın ve sevişceğiniz kişinin dudaklarının üstüne koyun. Nefesinizi Tutmayın! Allah boşuna burun vermemiş. dudaklarınız buluşunca eşinizin dudaklarına üstden hafif baskı uygulayın. Kişisel tat meselesi olarak isterseniz kafanızı sabit tutun yada 60derece olrak hareket ettirebilirsiniz.


Eller:Şimdi bizim abaza erkek milletin istediği direk göte koymak olsa bile bunu yapma,yapcağın şey budur:Ellerinizi belli, sırtının ortası,yüzünün yanlarına kepçe şeklinde,yada boynuna koyabilirsiniz isterseniz ellerinizi saçını içinden de hareket etdirebilirsin ama dua et içinde sıkışmasın.

FRENÇ TARZI

Bu Türk milletinin %84ünün kullandığı tarzdır (tamam bunu götümden uydurdum).NEyse yapcağımız budur.Kullanmanız gereken iki şey var Dil ve dudaklar (sanki genelde bacak gerekiyor neyse).


Dudaklar: Ağzınızı nefes alcakmış gibi açın dişçiye gittiğiniz gibi değil (amacınız yüzünü yemekse öyle açın)

Duruş: Yüzlerini azcık diğer yönlere çevirinki burunlarınız çarpışmasın.Burnunuz eşinizin yanaklarına değiyorsa gerekeni yapdınız demek.

Dil:Dilinizi çıkaracaksınız ama dişerinizde 1-1,5cm geçmiyecek kadar amaç ağızı boğazı değil.Dediğimi yaparsanız dudaklarınız buluşur ve birbirinizin tillerinin ununu yuvarlayın.Eşiniz farklı bişey yapıyorsa yaptığını taklit edin.Kısaca diliniz her zaman hareket içinde olsun.

Kafa:Son sefer gibi kişisel bişey özel bir kuralı yok.

YAPILMAMASI GEREKENLER

*Don't Çok fazla dil kullanma.
*Dudaklarınızı çarpmak için değil dokunmak için kullanın.
*Eşiniz sizi öpcekken altınıza sıçcakmış gibi durmayın.
*Öpceğiniz kişiyle ilk öpüşme hakkında konuşmayın tadı kaçar.
*Salyanızı kontrol edin.
*Bütün işi eşinize bırakmayın hariketli ol.
*Sevişmeden önce kötü kokan şeyler yeme.
*Sevişmeden sonra duygusuz olma.
*Öpmek içn 1 yıl bekleme.
*Ağzını az açın kar delik oluşturcak kadar değil.
*Dünyanın önünde yapmayın biraz tenha, sakin yerde yapki rahat olasın.

No comments:

Post a Comment